Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sigorta şirketleri arasında en uygun fiyatlar, hızlı geri dönüş ve müşteri odaklı hizmet için!

Neleri Kapsar?

Kaza sonucu meydana gelen ölüm hallerini.

Kaza sonucu meydana gelebilecek sürekli sakatlıkları.

Belli durumlarda acil tedavi masraflarını.

Merak Ettikleriniz

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası, sizin ve sevdiklerinizin yaşayacağı maddi problemleri en aza indirgemek için oldukça önemli bir sigorta çeşididir. Ne yazık ki hayatta her zaman iyi şeyler değil, kötü şeyler de yaşanabilir. Örneğin beklenmedik bir kaza durumunda yaşayacağınız olası bir sakatlık ya da hayatınızın ciddi oranda tehlikeye girmesi durumunda, ferdi kaza sigortası genel şartları altında ailenizin geleceğini koruma altına almış olursunuz.

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi kaza sigortası hayatınızda karşı karşıya kalabileceğiniz her türlü kaza, yaralanma ya da hayati tehlike içerek durumlar karşısında ailenizin geleceğini güvence altına almanızı sağlayan bir sigorta çeşididir. Ferdi kaza sigortası teminatları yapılan sözleşmeye göre değişiklikler gösterebilir. Fakat genel hatları ile Ferdi kaza sigortası, kaza sonucu vefatınız durumunda ve tam maluliyet ile masraflarınızın teminat altına alınmasıdır. Ferdi kaza sigortasının genel şartlarını aşağıdaki gibi özetleyebiliriz.

Ferdi Kaza Sigortası İle Kendinizi Güvende Hissedin.

Ferdi kaza sigortasının diğer sigortalardan farkı kendinizi ve sevdiklerinizi daima güvence altında hissettirmesidir. Her durumda ve her olası kaza sonucu yaralanmalarda hiçbir maddi sorunu düşünmenize ya da gelecek için kaygılanmanıza gerek kalmaz. Ferdi kaza sigortası ile kendinizi her an güvende hissetmek için siz de hemen başvurun. Dilerseniz sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilir, aklınızdaki tüm soruların cevabını alabilirsiniz.

Siz de Ferdi Kaza Sigortası yaptırmak için Ülken Sigorta’yı tercih edebilirsiniz!
Hızlı, güvenli ve ücretsiz bir şekilde teklif almak için online web sitemiz üzerinden işlem yapabilir veya ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.