İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sigorta şirketleri arasında en uygun fiyatlar, hızlı geri dönüş ve müşteri odaklı hizmet için!

Neleri Kapsar?

Hırsızlık ve soygun gibi halleri.

Yangın, dolu, fırtına vb afetleri.

İş kaybı, kira kaybı vb durumları.

Merak Ettikleriniz

İşyeri Sigortası

İş yeri sigortası, iş yerlerini güvence altına almak isteyen işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen, önemli bir sigorta türüdür! Hayatta meydana gelebilecek bütün olumsuz olaylara karşı iş yeri sigortası ile iş yerlerinizi kolayca güvence altına alabilirsiniz. Böylece uğrayacağınız olası bütün maddi zararları da teminat altına almış olursunuz.

İşyeri Sigortası Nedir?

İş yeri sigortası genel tanımı ile demirbaş eşyalar, emtia, cam ve pencereler, iş yeri binası, tesisat ya da makine ve benzeri varlıklarınızı bir paket şeklinde bir araya getirir, otomatik güvenceler dahilinde meydana gelebilecek risklere karşı İş yerinizi teminat altına alır. Olası bir deprem, yangın, kaza, iş kazası ya da farklı bir olumsuzluk durumunda eğer iş yeri sigortasına sahipseniz, uğradığınız maddi zararları iş yeri sigortası genel şartları altında karşılayabilirsiniz.

İşyeriSigortası Neleri Kapsar?

İş yeri sigortasının kapsadığı maddeler her sigorta şirketine göre farklılık gösterir. Yıldırım, halk hareketleri, yangın, lokavt, deprem, grev, kötü niyetli olan hareketler, sel, su olayları, hırsızlık, terör bu teminatlardan bazılarıdır. Bunlara ek olarak, kapsama girmekte olan diğer maddeler ise şu şekildedir:

  1. Fırtına, dolu, duman, kar ağırlığı, yer kayması
  2. Cam kırılması
  3. Kara ve hava araçları çarpması
  4. Binaya sabit kıymetlere yapılan hırsızlık
  5. Enkaz kaldırma işi masrafları
  6. Alternatif olarak iş yeri giderleri, yangın sebebi ile mali sorumluluk
  7. Hukuksal koruma, iş durması, kira kaybı

Yukarıdaki gibi hallerden herhangi birinin meydana gelmesi durumunda, iş yeri sigortanız olası maddi zararlarınızı poliçenizde yer alan teminatlar doğrultusunda karşılar. Taşınan para, 3.kişi sorumluluk, emniyeti suiistimal, cam kırılması, ferdi kaza, işveren sorumluluk, makine kırılması ve elektronik cihazlarınızı da teminat altına alabilirsiniz. Siz de hemen bizleri arayarak iş yeri sigortası sorgulamanızı yapabilir ve iş yeri sigortası teklif alabilirsiniz.

Siz de zorunlu trafik sigortası yaptırmak için Ülken Sigorta’yı tercih edebilirsiniz!
Hızlı, güvenli ve ücretsiz bir şekilde teklif almak için online web sitemiz üzerinden işlem yapabilir veya ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.