Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sigorta şirketleri arasında en uygun fiyatlar, hızlı geri dönüş ve müşteri odaklı hizmet için!

Neleri Kapsar?

Muayene ve tedavileri.

Kurumun talep ettiği tahlilleri.

Düşük bütçe ile tüm anlaşmalı hastaneleri.

Merak Ettikleriniz

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamına girmeyen veya SGK’nın yalnızca bir kısım masrafları karşıladığı sağlık hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde devreye giren bir sigorta türüdür.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

En kısa tanımı ile tamamlayıcı sağlık sigortası, devlet destekli olan bir sigorta ürünüdür. SGK’nın karşıladığı ücret limitlerini aşan tedavi giderlerini karşılamak amacı ile oluşturulmuştur. TSS (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası) sayesinde SGK ile anlaşmalı olan özel hastaneler ve özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi ve muayene masraflarınız, sigorta şirketi tarafından karşılanır, size yansıtılmaz.

Avantajları

Tamamlayıcı sağlık sigortası tavsiye edilmesinin birçok sebebi vardır. İşte TSS avantajları:

  1. Özel sağlık sigortası için ayırmanız gereken bütçenin çok daha altında bir bütçe ile yüksek kalitede sağlık hizmetleri alabilirsiniz.
  2. Ciddi sağlık problemleriniz yüzünden oluşabilecek moral bozukluğunuz için ilaç gibi gelebilir çünkü yüklü masrafları karşılamak zorunda kalmazsınız.
  3. Eğer bordrolu çalışan veya işveren iseniz, özel sağlık sigortasında olduğu gibi gelir vergisi indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Siz de Tamamlayıcı Sağlık  Sigortası yaptırmak için Ülken Sigorta’yı tercih edebilirsiniz!
Hızlı, güvenli ve ücretsiz bir şekilde teklif almak için online web sitemiz üzerinden işlem yapabilir veya ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.